Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ne En Yakın Kız Yurdu

Yıldız Teknik Üniversitesi gibi köklü ve büyük bir üniversite okumak için çok çalıştınız. Sıra geldi üniversite ortamının size sunduklarına. Evet, üniversite sadece kitaplar ve sınavlar demek değil. Akademik tartışmalar, sempozyumlar, konferanslar derken sosyal ve bilimsel birçok etkinlik yapılıyor. Sizin de bu etkinliklere katılmanız kişisel gelişimiz için çok önemli olacaktır haliyle. Ancak bu özellikle büyük şehirlerde trafik gibi basit ama büyük bir engele takılabiliyor.

Yılların tecrübesini kurumsal ilkelerle harmanlayan kurumumuz öğrencilerin ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyor. Güzel yüzlü hizmetiyle kızlarımıza ikinci bir yuva sunan kurumumuzdaki bazı hizmetlerimiz;

  • bazı hizmetlerimiz;
  • 24 saat yurt binasında hazır bulunan ve her türlü sorununuzda size yardımcı olacak idari personelimiz.
  • 24 saat sıcak su, çamaşır, internet, çay veya kahve imkânı gibi ev ortamında rahatlıkla bulabileceğiniz konfor.
  • Her gün düzenli olarak yapılan yurt temizliği ve nevresimlerinizi istediğiniz zaman değiştirme imkânı.
  • 24 saat görüntü kaydı yapan kameralı güvenlik sistemi ve bu sistemin yanında profesyonel güvenlik hizmeti.
  • Etüt odalarıyla her zaman ders çalışma imkânı.
  • Dersten yorulunca dinlenmeniz için dinlenme ve TV odaları.

Bu hizmetlerden bazıları olarak sayılabilir. Merkezi konumdaki yurdumuz sayesinde yarım saatte Beşiktaş Kampüsüne ulaşamanın dışında, tarihin ve kültürün en güzel örneklerinin bulunduğu İstanbul’da hem üniversite eğitimi almak hem de İstanbul’u gezmek çok rahat ve kolay olacak.

 

Akdeniz Kız Yurdu Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'ne Ne Kadar Yakın?

  • Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu konumu itibariyle raylı taşıma ve otobüs hatlarına çok yakın bir yere sahip. Bu sayede Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ne yarım saatte ulaşabiliyorsunuz. Dersleri, konferanslar ya da diğer etkinlikleri kaçırmıyorsunuz.
author avatar
akdenizkizyurdu
Recent Posts