İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü’ne Yakın Kız Yurdu

Kız yurdu hizmetleri arasında en verimli hizmeti öğrencilere sunmakta olan Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu , merkezi yapısı sebebiyle her yıl birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Çevre üniversitelerinden biri olan ve yurt öğrencilerinin büyük bir kısmı tarafından tercih edilmiş olan İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü’ne ulaşım sağlamanız durumu yurdumuzun merkezi yapısı sebebiyle hiç zor olmayacaktır. Otobüs  kullanıldığında sadece 10 dakika içerisinde üniversitenizin kapısı önünde olabilirsiniz. Üniversitenize yakın olan bölgelerde konaklamanız durumunda okulunuza daha motive olmuş bir biçimde gidersiniz. Bu durum sizlerin derslerinizde daha başarılı olması durumuna sebebiyet verecektir.

Yurdumuzun özgün hizmetleri sebebiyle yurdumuzda ev konforunu kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Sadece 10 dakikada ulaşabileceğiniz İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü yurdumuzun tercih edilebilirlik oranını arttırmakta olan bir konu olarak bilinmektedir. Yurdumuz hakkında bilgi almak üzere ve yurdumuza başvuru yapabilmek üzere internet sitemizde bulunmakta olan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Rahat ve huzurlu bir çalışma ortamını sizlere sunan yurdumuz 24 saat boyunca açık olan güvenlik kameraları ile sizlerin güvenliğini sağlayabilmeyi amaçlamaktadır. İstanbul’un en merkezi caddelerinden biri olan Vatan ve Milliyet caddelerinde yer almakta olan yurdumuz konum itibariyle kendinizi güvende ve rahat hissedebileceğiniz bir ortamda konumlanmıştır.

Siz üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına hitap edebilecek özelliklere sahip olan yurdumuzu tercih ederek sağlıklı , konforlu ve ev sıcaklığında bir ortamda konaklama imkanını yakalamış olursunuz. Bir sonraki detaylı bilgimizde Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ne en yakın kız yurdu detayını paylaştık.

Akdeniz Kız Yurdu İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü’ne Ne Kadar Yakın?

  • İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü’ne ulaşım sağlamanız durumu yurdumuzun merkezi yapısı sebebiyle hiç zor olmayacaktır. Otobüs  kullanıldığında sadece 10 dakika içerisinde üniversitenizin kapısı önünde olabilirsiniz
author avatar
akdenizkizyurdu
Recent Posts