Yıldız Teknik Üniversitesi Davut Paşa Kampüsü’ne Yakın Kız Yurtları

Ülkemizin köklü üniversitelerinden olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin İstanbul içinde farklı yerlerde kampüsleri bulunur. Bunlardan en büyüğü olan Davutpaşa Kampüsü’ne en rahat metro hattı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Kurucu kadrosunun yıllardır eğitimle iç içe oldu. Ve halen yönetim kurulundaki isimlerin aktif olarak görev yaptığı kurumlar sayesinde öğrencilerin ihtiyaçlarına ve sorunlarına doğrudan ulaştılar. Sorunlara beraber çözümler aradılar. Şimdi bu çözümleri bir arada toplayıp bir yurt hizmeti ile kızlarımıza yeni bir yuva sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz yuvanızda;

  • 24 saat sıcak su, internet, çamaşırhane gibi evinizde bulacağınız konforları bulabileceksiniz.
  • Her gün düzenli olarak yapılan yurt temizliği sayesinde evinizdeki temiz ortamı aramayacaksınız. Hatta nevresimlerinizi de istediğiniz zaman değiştirme imkânı ile ev rahatlığını yaşayacaksınız.
  • Etüt odalarında sınav haftası olsun normal zaman olsun bolca ve rahatça ders çalışma imkânı bulacaksınız.
  • Yorulduğunuzda dinlenme odaları ya da TV odaları ile rahatlayacaksınız.
  • Tıpkı evinizdeki gibi çay ya da kahveyle rahatça ders çalışın ya da arkadaşlarınızla sohbet edin.
  • 24 saat kameralı görüntü alan güvenlik sistemiyle güvenliğinizi öncelikli olarak koruyoruz.

Konumu sayesinde sadece Davut paşa Kampüsü değil hemen her yere çok rahat ulaşabileceksiniz. Böylece size okul dersleriniz dışında hiçbir sorun kalmayacak. Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu ailesi olarak başarınız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Akdeniz Kız Yurdu Yıldız Teknik Üniversitesi Davut Paşa Kampüsü'ne Ne Kadar Yakın?

  • İstanbul’daki yeni eviniz olacak olan Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu ile Davut Paşa Kampüsü’ne metroyla sadece 15 dakikada gidebilirsiniz. Bu sayede trafik çilesine hiç girmeden kolayca okulunuza gidecek dönüşte ise tarihi yarım adaya geri gelebileceksiniz
author avatar
akdenizkizyurdu
Recent Posts