İstanbul Kız Yurdu

Akdeniz İstanbul Kız Yurdu Sizin Eviniz Sizin Yurdunuz

Kız yurtlarının merkezi konumlara sahip olmaları durumu oldukça önemlidir. Bir öğrencinin rahat edebilmesi üzere üniversitesine yakın bölgelerde konaklaması gerekmektedir. Yurdumuz merkezi konumu ile üniversitesine yakın bölgelerde konaklamayı arzu eden bireylerin dikkatlerini çekecek yapıda bir yurt tipidir. Diğer yurtlardan farklı olarak öğrenci odaklı bir politika izlemekte olan Akdeniz Özel Kız Öğrenci Yurdu , öğrencilerinin isteklerini yerine getirebilmek üzere günün her saatinde hizmet verebilmekte olan bir yurt tipidir. Başvurularınızı gerçekleştirebilmek üzere spesifik saatlerde bizlere ulaşmanız durumuna gerek yoktur. Kurumumuza günün her saatinde internet adresimizde bulunmakta olan iletişim numaralarından ulaşabilmeniz durumu mümkün olacaktır. Yurdumuz 24 saat boyunca her açıdan görüntü alabilme özelliğine sahip olan güvenlik kameraları tarafından izlenmektedir. Güvenlik kameraları yanında güvenliği sağlamak ile sorumlu olan güvenlik personelleri ile de yurt binamız kontrol edilebilmektedir. Sosyal alanlara , ulaşım araçlarına ve çeşitli üniversitelere yakın bir bölgede bulunan yurt binamız sebebiyle öğrencilerimiz gün içerisinde diledikleri her merkeze rahatlıkla ulaşabilirler. İstanbul’un gözde mekanları yurt binamıza sadece 30 dakika uzaklığındadır ( maksimum süreç ) .

İstanbul Kız yurdu

çeşitleri arasında en sık tercih edilen yurt tiplerinden biri olan Akdeniz Özel Kız Öğrenci Yurdu , öğrencilerinin isteklerini karşılayabilmek üzere yoğun bir uğraş vermektedir. Yurdumuzun tüm öğrencilere sunduğu hizmetlerden yararlanabilmek üzere en kısa sürede bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Yurt kaydı yaptırmakta geç kalmanız durumunda kendiniz için yurdumuzda  yer bulamayabilirsiniz.

İstanbul Kız yurdu;

bölgesinde sıkça ihtiyaç duyulan kurumlardır. Her üniversitenin yakınında etkin bir şekilde hizmet verebilmekte olan yurtların bulunması gerekmektedir. Yurtlar , okullarına yakın bir bölgede konaklamayı veya üniversite hayatını dolu dolu yaşamayı arzu eden bireyler için ideal nitelikteki kurumlar olarak bilinmektedirler. Akdeniz Özel Kız Öğrenci Yurdu , öğrencilerini zor duruma sokabilecek olan katı kurallara otorite sağlayabilmek üzere başvurmamaktadır. Öğrencilerin istekleri doğrultusunda hizmet vermekte olan ilk yurtlardan biri olan yurdumuz, öğrenci şikayet ve isteklerine büyük bir önem vermektedir. Kız yurdu İstanbul bölgesinde bulunması gereken kurumlardan biri olarak bilinmektedir. Bu kurumların verimli hizmet verebilmeleri ise oldukça önemli bir konudur.

İstanbul Akdeniz Kız Yurdu

author avatar
akdenizkizyurdu
Recent Posts